Допомагаємо активісту Юрію Боровому боротися за свободу у сфальсификованій проти нього справі

09.11.2022
Національні мережі людей, що вживають наркотики (Всеукраїнське об'єднання наркозалежних жінок ВОНА та Всеукраїнського об'єднання людей з наркозалежністю) в рамках Експертної ради ENPUD працюють над наближенням такої бажаної для всього світу декриміналізації вживання наркотиків.
 
Вчора представники спільноти Тетяна Лебедь та Ігор Козак відвідали Житомир, аби допомогти активісту спільноти Юрію Боровому, члену ВОЛНи та ENPUD.
 
Вже третій рік у суді розглядається справа за підозрою у збуті наркотиків, яку інкримінують Юрію. Люди спільноти знають про випадки, коли правоохоронні органи фабрикують справи за ст.307 ККУ або вдаються до відкритої провокації. При цьому жертвами системи стають звичайні люди, а не великий наркобізнес.
 
У випадку Юрія, поліцейський під підкриттям понад місяць входив у довіру, вдавав із себе хвору на рак людину з больовим синдромом, яка має їхати на операцію за кордон. Врешті, Юрій дав новому знайомому свої нарковмісні ліки. Зі свого боку чоловік компенсував витрати Юрія, оскільки ліки були куплені в аптеці.
 
Наразі ми шукаємо адвоката, щоб продовжувати боротьбу за свободу Юрія. Крім того, ми використовуватимемо цей кейс як аргумент для припинення каральної
наркополітики.
 
Долі невинних людей ламають заради статистики.
 
Однак, попри стигму, дискримінацію та війну, !
 
Закликаємо журналістів, партнерів і всіх небайдужих підтримати Юрія в боротьбі за свої права!
 
*
Робота Спільноти по відновленню своїх прав у людей, які вживають ПАР реалізується Силами Спільноти за фінансової підтримки Глобального Фонда та технічній підтримці партнерів ENPUD в рамках Регіонального проєкту SoS 2.0.

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені