Допомагаємо пройти діагностику при гепатиті С

11.05.2021
Проблема з розповсюдженням гепатиту С для Чернівецької області є дуже актуальною, тому регіональний представник БО БФ «ВОЛНА» разом з ініціативною групою дослідили фактори, які заважають ЛВІН проходити своєчасну діагностику гепатиту С.
 
«У поточному році стало практично неможливо пройти тести на гепатит С на базі НПО, які реалізують програми зменшення шкоди, через відсутність швидких тестів, а пакет аналізів для швидкого тестування і лікування на базі державних клінік коштує дуже дорого. Водночас з’явилися нові стандарти лікування гепатиту С, які спрощують маршрут пацієнта — замість коштовних аналізів лікар може призначити мінімальне обстеження, і це усуває головний бар’єр доступу до лікування. Проте, люди, звертаючись по допомогу, часто стикаються з лікарями, які ігнорують сучасні рекомендації та дотримуються застарілих методів роботи.
 
У зв'язку з цим я провожу роз’яснювальну роботу, якщо виникають складності - рекомендую звертатися на Національна Гаряча Лінія з питань вірусних гепатитів. Своєю чергою я, як регіональний представник БО БФ «ВОЛНА», буду стежити за процесом і підіймати питання першому ж засіданні кордради», - запевнив Кирило Лобода.

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені