Депутати Верховної Ради прирекли на страждання 2 млн. тяжкохворих українців

14.07.2021
Депутати Верховної Ради прирекли на страждання 2 млн. тяжкохворих українців й зіграли на руку наркомафії та організованій злочинності.
Законопроєкт, який пропонував легалізувати медичний канабіс, нехай навіть в дуже обмеженому форматі, - провалився.
Проти виступили такі знані своїми антиукраїнськими поглядами політики, як Максим Бужанський.
Показала своє справжнє обличчя і лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Своїм рішенням вони перекреслили волю українського народу.
Адже за легалізацію медичного канабісу виступила більшість українців, які взяли участь у загальнонаціональне опитування, яке відбулось одночасно з місцевими виборами в Україні. Нагадуємо, що тоді за легалізацію медичного канабісу висловилося близько 64% опитаних.
 
«Ми хочемо сказати, що політики сьогодні показали, м’яко кажучи, свою недалекоглядність та некомпетентність. Тіньовий ринок існує, це сучасні реалії, і створення цивілізованого ринку доступних препаратів медичного канабісу навпаки сприяло б скороченню «чорного ринку». Проте, складається враження, що окремі політичні діячі напряму зацікавлені в існуванні та процвітання наркоторгівлі, наркозлочинності та наркокорупції. Чи зробили вони краще для людей, відмовивши їм в необхідних ліках? Однозначно – ні. Це чергове підтвердження того, що наша країна усіма силами чіпляється за репресивні, застарілі підходи в наркополітиці. При цьому до уваги абсолютно не береться стан здоров’я окремої людини», - заявив директор БО БФ «ВОЛНА» Олег Димарецький.
 
Ми вкотре привертаємо увагу до того, що Україна потребує не лише легалізації медичного канабісу. В Україні за зберігання наркотиків без мети збуту навіть у мізерній кількості (для власного вживання) передбачено кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років (ст. 309 КК України). У наказі МОЗ України № 188 від 01.08.2000 р. «Про затвердження таблиць невеликих, великих та особливо великих розмірів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, які знаходяться у незаконному обігу» встановлено неадекватно низький мінімальний поріг притягнення до кримінальної відповідальності. Він є набагато нижчим, ніж у багатьох європейських країнах.
 
Такий підхід до формування законодавчої бази ставить під загрозу життя та здоров’я тисяч людей. Ми вкотре закликаємо можновладців перейняти досвід провідних розвинених країн і виконати взяті на себе міжнародні зобов’язання!

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені