Декриміналізація не за горами!?

23.01.2020

Декриміналізація не за горами?

Вперше в історії новітньої України, не хто інший, а цілий міністр юстиції визнає факт надзвичайно занижених в порівннянні з прогресивною Європою кількостей наркотичних засобів для особистого зберігання в Україні, в результаті чого щонайменше 10 000 людей потрапляють у в'язниці, які не мали б туди потрапляти!

Людей, які найчастіше потребують підтримки або адекватного лікування, а отримують "грати", зламані долі, і ВІЛ, гепатит чи туберкульоз в додачу.

Всеукраїнське об'єднання людей з наркозалежністю вітає таку надзвичайно важливу заяву, та вкотрий раз закликає профільне Міністерство охорони здоров'я України як ЦОВВ, який відповідає за реалізацію державної політики щодо наркотиків, та особисто пані Zoryana Skaletska до якнайшвидшого перегляду відповідного Наказу №188 від 01.08.2000 "Про затвердження таблиць невеликих, великих та особливо великих розмірів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, які знаходяться у незаконному обігу"!!!

"Надалі продовжувати робити вигляд що в нас з цим немає проблем і продовжувати використовувати непрацюючі репресивні підходи в політиці щодо наркотиків вже абсолютно НЕМОЖЛИВО! І нарешті це усвідомили на рівні Міністерства Юстиції. Тепер хід за МОЗ!" - коментує Антон Басенко), голова правління Всеукраінського об‘єднання людей що живуть з наркозалежністю і представник спільноти в Нацраді з ВІЛ/ТБ.

ВОЛНА разом з партнерами з Всеукраїнське об'єднання наркозалежних жінок ВОНАНаціональна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТАльянс громадського здоров'я Alliance for Public Health«100% життя» - Мережа ЛЖВПроект PITCH в УкраїніУкраїнська Гельсінська спілка з прав людини - УГСПЛ, як завжди, готові надати експертну та іншу технічну підтримку в процесі підготовки проекту номративних змін та інших прогресивних змін наркополітики в Україні!

https://news.liga.net/…/malyuska-v-ukraine-slishkom-zanijen…

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені