Чорна ялинка: ВІЛ-позитивним пацієнтам не до свят

19.12.2019

Чорна ялинка: ВІЛ-позитивним пацієнтам не до свят

 19 грудня пацієнти та активісти провели Всеукраїнську акцію “Чорна ялинка: ВІЛ-позитивним пацієнтам не до свят”.

У Києві біля Офісу Президента пацієнти та активісти встановили чорну ялинку, прикрашену пустими пляшками від ліків - символ, що десяткам тисяч ВІЛ-позитивних українців не до свят! Вже з Нового року пацієнти з ВІЛ по всій Україні будуть вимушені перервати лікування через відсутність ліків!

Міністерство охорони здоров'я України провалило закупівлю препаратів, необхідних для постійного лікування ВІЛ-позитивних людей. За оцінками «100% життя» - Мережа ЛЖВ до 92 тисяч людей, які живуть з ВІЛ можуть залишитися без лікування. Активісти та пацієнти проситимуть Президента вирішити ситуацію із забезпеченням їх ліками.

Акції відбулась синхронно 19 грудня у всіх регіонах України. Сотні пацієнтів передали звернення губернаторам та міським головам з проханням допомогти — не допустити переривання лікування в регіонах та особисто звернутись з цим проханням до Президента. У всіх обласних центрах активісти встановили чорні ялинки, прикрашені пустими пляшками з-під ліків.

Всеукраїнське об'єднання людей з наркозалежністю дорлучлось до Акції та вимагає від Президента негайного реагування та вирiшення долi людей, якi живуть з ВIЛ”, - зазначив Олег Дымарецкий (Oleg Dymaretsky), директор БО БФ “ВОЛНА”

 

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені