Допомагаємо вимушено переміщеним особам по всій Україні та за кордоном

16.05.2022

“ВОЛНА” з перших днів війни надає допомогу людям, які опинилися у складних життєвих обставинах не лише у зв'язку з бойовими діями, а й через вживання речовин!
Наші люди, які вживають наркотики, опинилися на межі виживання. Більшість з них не має елементарних речей: води, продуктів, одягу, ліків. Значна частина з них знаходиться під постійними обстрілами, фактично живуть в підвалах своїх будинків разом з дітьми.
Попри це сила духу кожного, взаємопідтримка, об'єднані зусилля всього світу дозволяють нам продовжувати допомагати спільноті.
За час війни ВОЛНА компенсувала 148 людям (56 з яких - діти) кошти за проїзд або паливо для евакуації у безпечні регіони. Ще 354 людини ми вивезли з гарячих точок - Сум, Маріуполя, Харкова, Попасної, Сєвєродонецька, Слов’янська. Кілька сотень людей отримали від нас продуктові набори та речі першої необхідності - гігієнічні засоби, медикаменти.

Крім того, ми продовжуємо супроводжувати тих членів спільноти, які евакуюються за кордон - допомагаємо їм знайти необхідну підтримку і медичну допомогу в інших країнах.

Все це стало можливим завдяки нашим донорам, які простягнули руку допомоги у такий важливий та важкий час.
ВОЛНА там, де вона потрібна. З ВОЛНОЮ - свої люди. Ті, хто поділяє наші цінності, вболіває за збереження кожного життя, розуміє його цінність.
Дякуємо кожному за допомогу! Ми й надалі продовжимо підтримувати спільноту продуктами, ліками та евакуацією.

 

 

 

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені