“ВОЛНА” рятує життя!

05.02.2019

“ВОЛНА” рятує життя!

Сьогодні Велта Пархоменко (Vielta Parkhomenko), консультантка по мобілізації та її чоловік Сергей Пархоменко буквально відвоювали життя молодого хлопця. Пост про сміливість і “Налоксон”,пост про життя, що перемогло:

“Сьогодні ми врятували людину. У неділю хлопець, як він сказав, вирішив розслабитися і вжив метадон разом з алкоголем, результат — передозування. Йому пощастило, що він втратив свідомість під під’їздом, де живуть члени “ВОЛНИ”. Коли Сергій Пархоменко спустився до машини, хлопець лежав на асфальті, з синім кольором обличчя і хрипів, Сергій — національний тренер з протидії передозувань, тому відразу зрозумів, що потрібно зробити. Викликали швидку, попередили про передозування. Пощастило, що вдома виявився “Налоксон”, його безкоштовно роздають в проектах зменшення шкоди Альянсу громадського здоров’я.

Через 7 хвилин після уколу “Налоксону”, приїхала швидка, лікарі надали медичну допомогу і людина прийшла в себе.

На жаль, «Налоксон» хоч і продається без рецепта, але як і раніше доступний тільки в проектах зменшення шкоди Альянсу громадського здоров’я, так як в аптеці його немає в наявності. А він повинен бути доступний, щоб рятувати життя”

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені