“ВОЛНА” проти домашнього насильства! Долучайтесь до підписання петиції на сайті Президента!

27.04.2020

 “ВОЛНА” проти домашнього насильства! Долучайтесь до підписання петиції на сайті Президента! 

 

Зараз весь світ потерпає від пандемії. Через неможливість вийти з дому, тисячі жінок та дітей потерпають від домашнього насильства  і ситуація лише погіршується. (почитати можна наприклад тут - https://www.cgdev.org/blog/how-will-covid-19-affect-women-and-girls-low-and-middle-income-countries )

 

І саме зараз кожна та кожен з нас може зробити свій внесок заради захисту жінок та дітей від домашнього та будь-якого іншого насильства.  Для цього потрібно підписати петицію на сайті Президента України, щодо ратифікації Стамбульської конвенції, витратити 5 хвилин свого часу, якого у нас зараз вдосталь. 

 

Багато хто можуть вирішити не підписувати, думаючи, що за них це зроблять хтось інші. Але інших, насправді, не так багато. Ваш голос та зусилля можуть бути вирішальними та покласти край знущанням, насильству і навіть вбивствам. Підпишіть петицію, розмістіть про неї пост на своїй сторінці, розкажіть всім, чому це важливо особливо під час карантину. Віддайте свій голос на захист жінок України! 

https://petition.president.gov.ua/petition/87528

 

Докладніше про Стамбульську конвенцію - http://marsh-zhinok.com.ua/petition

 

 

 

Важливо: проект «Нічого для нас без нас - 2020» реалізується БО «БФ «ВОЛНА» за підтримки «100% життя» - Мережа ЛЖВ та Альянс громадського здоров'я Alliance for Public Health

 

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені