«ВОЛНА» взяла участь у II Міжнародній медичній канабіс конференції

03.06.2019

«ВОЛНА» взяла участь у II Міжнародній медичній канабіс конференції

 

31 травня у Києві пройшла II Міжнародна медична канабіс конференція (IMCC 2019). Оргнізаторами заходу виступили Українська асоціація медичного канабісу у партнерстві з «100% життя» — Мережа ЛЖВ за підтримки Міністерство охорони здоров’я України та Міністерство у справах ветеранів.

Цього року конференцію відвідали більше 400 спеціалістів, серед них — більше 200 лікарів з усієї України. Головним аспектом цьогорічного форуму стало ознайомлення з новими тенденціями міжнародного досвіду у виробництві лікарських засобів на основі канабісу, а також — практика їх застосування при лікуванні багатьох важких хвороб.

Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю мала нагоду висловити позицію спільноти ЛЖН під час панельної дискусії з обговорення бар’єрів та можливостей доступу до лікування.

“Вимагаємо невідкладних заходів щодо зміни репресивної наркополітики, що не лише криміналізує ЛЖН, але й обмежує доступ важкохворих людей до ефективного знеболюючого та лікування. Сподіваємося, що сьогодні країна скористається можливістю все змінити і стати прогресивною у турботі про своїх громадян!”, — заявив Олег Дымарецкий (Oleg Dymaretsky), директор БО БФ “ВОЛНА” під час свого виступу.

Нагадаємо, 31 січня на сайті Верховної Ради України була зареєстрована петиція “Законодавчо врегулювати канабіс для науки та медицини — захистити конституційні права громадян”. У петиції йдеться про необхідність забезпечити доступ пацієнтів до препаратів з канабісу при лікуванні хронічного болю, епілепсії, анорексії, посттравматичного синдрому, захворювань імунної системи, артриту та ревматизму, астми, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона, хореї Гетінгтона, герпесу, виразок, втрати ваги під час СНІДу, діабетичної нейропатії, різних форм склерозу та багатьох інших важких хвороб. Станом на сьогодні звернення до парламенту підтримало вже понад 20 000 українців.

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені