«ВОЛНА» на засіданні Київської Громадської ради при Подільській РДА

24.01.2019

«ВОЛНА» на засіданні Київської Громадської ради при Подільській РДА

23 січня відбулось перше у новому році засідання Київської Громадської ради при Подільській РДА. На засідання завітали представники БО «БФ «ВОЛНА» і ГО «Клуб «Еней», які запропонували з метою профілактики та подолання проблем, пов’язаних з вживанням наркотиків, запровадити проведення інформаційно-просвітницьких заходів для дітей та молоді на базі освітніх закладів та закладів соціального направлення Подільського району.

“Первинна профілактика у школах повинна бути ефективною та грунтуватись на сучасних наукових знаннях. За результатами зустрічі була підтримана ініціатива громадських організацій впроваджувати заходи з первинної профілактики у закладах освіти міста. Також було прийнято пропозицію впроваджувати навчання для спеціалістів медичної, освітньої, правоохоронної сфер з метою зміцнення партнерства та зниження рівня стигми та дискримінації по відношенню до людей, які живуть з наркозалежністю”, — заявила Вєлта Пархоменко ,координаторка з організаційного розвитку БО БФ “ВОЛНА”

Зважаючи на актуальність проблем і недостатню інформованість молоді про наслідки вживання наркотиків, члени Громадської ради одноголосно підтримали просвітницьку ініціативу. За результатами засідання буде підготовлено протокол для подальшого опрацювання та розгляду на наступному засіданні Громадської ради, яке відбудеться 6 лютого.

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені