«ВОЛНА» на ХІ Національній ЛГБТІ-конференції України

22.10.2018

«ВОЛНА» на ХІ Національній ЛГБТІ-конференції України

20 жовтня на ХІ Національній ЛГБТІ-конференції України #11НК2018 Велта Пархоменко (Vielta Parkhomenko), координаторка з організаційного розвитку БО БФ “ВОЛНА” презентувала важливу тему «Порушення прав людини в реабілітаційних центрах» під час секції «На перетині спільнот: права та здоров’я крос-груп».

“Я розповіла про ситуацію з реабілітацією в Україні, існуючі проблеми, можливі рішення та участь спільноти ЛЖН. Окремою темою було презентовано невидимість крос-групи ЛЖН-ЛГБТ, та специфічні потреби групи. Аліна Сарнацька ілюструвала презентацію декількома реальними історіями порушення прав людей з крос-групи ЛЖН-ЛГБТ”, — розповіла Вєлта після виступу.

Презентація викликала жваву дискусію, Вєлта запропонувала долучитись до діяльності ”ВОЛНИ”.

Нагадаємо, Національні ЛГБТІ-конференції проводяться в Україні регулярно з 2008 року, виступаючи разом із українськими прайд-подіями провідним каталізатором вітчизняного ЛГБТІ-руху, який визнаний Президентом у щорічному посланні до Верховної Ради України одним із десяти провідних суспільно-політичних рухів нашої держави.

Цьогоріч гасло Національної ЛГБТІ-конференції “Країна вільних: рівні можливості для всіх», захід пройшов 18-20 жовтня у Києві.

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені